1 000 000 €
3367 €/m²
Property 57794 photo 1
Property 57794 photo 2
Property 57794 photo 3
Property 57794 photo 4
Property 57794 photo 5
Property 57794 photo 6
Property 57794 photo 7
Property 57794 photo 8
Property 57794 photo 9
Property 57794 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 13800 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 297 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, توالت. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, باغ, چمن, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5902 €/m²
  • کد شی 64863
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه