فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب ویروناس
180 000 €
1800 €/m²
Property 37128 photo 1
Property 37128 photo 2
Property 37128 photo 3
Property 37128 photo 4
Property 37128 photo 5
Property 37128 photo 6
Property 37128 photo 7
Property 37128 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 3785 €/m²
  • کد شی 36492
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 1363 €/m²
  • کد شی 36502
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 3591 €/m²
  • کد شی 36505
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 1724 €/m²
  • کد شی 36641
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
165 000 € 1375 €/m²
  • کد شی 36811
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 37128
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
160 000 € 1720 €/m²
  • کد شی 37430
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 37784
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
269 000 € 3202 €/m²
  • کد شی 38054
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه