فروش - اپارتمان 45 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
265 000 € 260 000 €
5778 €/m²
Property 61662 photo 1
Property 61662 photo 2
Property 61662 photo 3
Property 61662 photo 4
Property 61662 photo 5
Property 61662 photo 6
Property 61662 photo 7
Property 61662 photo 8
Property 61662 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 375 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 45 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 4629 €/m²
  • کد شی 10937
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 3012 €/m²
  • کد شی 35804
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 35828
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2717 €/m²
  • کد شی 44198
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
248 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 51568
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
247 000 € 3012 €/m²
  • کد شی 53235
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2041 €/m²
  • کد شی 59204
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
245 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 62243
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 65117
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 65438
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه