فروش - اپارتمان 59 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
400 000 €
6780 €/m²
Property 37995 photo 1
Property 37995 photo 2
Property 37995 photo 3
Property 37995 photo 4
Property 37995 photo 5
  • کد شی 37995
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 59 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 59 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 44950
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
475 000 € 3492 €/m²
  • کد شی 44977
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
388 800 € 4800 €/m²
  • کد شی 45121
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 2
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 45123
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
426 300 € 4900 €/m²
  • کد شی 45126
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 2
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
355 000 € 4437 €/m²
  • کد شی 45572
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
460 000 € 3194 €/m²
  • کد شی 45818
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه