فروش - اپارتمان 118 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
555 000 €
4703 €/m²
Property 51403 photo 1
Property 51403 photo 2
Property 51403 photo 3
Property 51403 photo 4
Property 51403 photo 5
Property 51403 photo 6
Property 51403 photo 7
Property 51403 photo 8
Property 51403 photo 9
Property 51403 photo 10
  • کد شی 51403
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 118 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 4435 €/m²
  • کد شی 36190
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 36194
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
445 280 € 4240 €/m²
  • کد شی 37865
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 3710 €/m²
  • کد شی 38322
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 3
فروش
500 500 € 3575 €/m²
  • کد شی 38324
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5263 €/m²
  • کد شی 38344
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه