بنا به درخواست
Property 3847 photo 1
Property 3847 photo 2
Property 3847 photo 3
Property 3847 photo 4
Property 3847 photo 5
Property 3847 photo 6
Property 3847 photo 7
Property 3847 photo 8
Property 3847 photo 9
Property 3847 photo 10
Property 3847 photo 11
Property 3847 photo 12
Property 3847 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 150 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

برای فروش خانه ای به مساحت 150 متر مربع. نزدیک سیداری، کورفو شمالی!

مروری:

-4 اتاق خواب ها

-2 اتاق نشیمن با آشپزخانه

-2 حمام / توالت

-شومینه

-گرمایش

-باغ

-تهویه مطبوع

-پارکینگ

این خانه از دو سطح تشکیل شده است:

طبقه همکف: 2 اتاق خواب ، 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه ، یک حمام / توالت

طبقه اول: 2 اتاق خواب, 1 حمام / توالت

این خانه در زمینی به مساحت 3000 متر مربع قرار دارد و تنها در چند کیلومتری روستای سیداری واقع شده است.

نزدیکترین ساحل در 2 کیلومتر و شهر کورفو در حدود 38 کیلومتر است.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 400 €/m²
  • کد شی 49935
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
60 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 50095
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
75 000 € 375 €/m²
  • کد شی 50193
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
180 000 € 947 €/m²
  • کد شی 51752
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 7288 €/m²
  • کد شی 51954
  • مربع متر 343 m²
  • Rooms 14
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
135 000 € 888 €/m²
  • کد شی 52630
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 2056 €/m²
  • کد شی 52977
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه