180 000 €
947 €/m²
Property 51752 photo 1
Property 51752 photo 2
Property 51752 photo 3
Property 51752 photo 4
Property 51752 photo 5
Property 51752 photo 6
Property 51752 photo 7
Property 51752 photo 8
Property 51752 photo 9
Property 51752 photo 10
Property 51752 photo 11
Property 51752 photo 12
Property 51752 photo 13
Property 51752 photo 14
Property 51752 photo 15
Property 51752 photo 16
Property 51752 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 31 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 190 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 727 €/m²
  • کد شی 37485
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
200 000 € 769 €/m²
  • کد شی 38345
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 7
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 38935
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • کد شی 39570
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • کد شی 39619
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
240 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 46653
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • کد شی 49701
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 5
فروش
180 000 € 947 €/m²
  • کد شی 51752
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 2056 €/m²
  • کد شی 52977
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
230 000 € 1036 €/m²
  • کد شی 54333
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه