645 000 €
3794 €/m²
Property 63017 photo 1
Property 63017 photo 2
Property 63017 photo 3
Property 63017 photo 4
Property 63017 photo 5
Property 63017 photo 6
Property 63017 photo 7
Property 63017 photo 8
Property 63017 photo 9
Property 63017 photo 10
Property 63017 photo 11
Property 63017 photo 12
Property 63017 photo 13
Property 63017 photo 14
Property 63017 photo 15
Property 63017 photo 16
Property 63017 photo 17
Property 63017 photo 18
Property 63017 photo 19
Property 63017 photo 20
Property 63017 photo 21
Property 63017 photo 22
Property 63017 photo 23
Property 63017 photo 24
Property 63017 photo 25
Property 63017 photo 26
Property 63017 photo 27
Property 63017 photo 28
Property 63017 photo 29
Property 63017 photo 30
Property 63017 photo 31
Property 63017 photo 32
Property 63017 photo 33
Property 63017 photo 34
Property 63017 photo 35
Property 63017 photo 36
Property 63017 photo 37
Property 63017 photo 38
Property 63017 photo 39
Property 63017 photo 40
Property 63017 photo 41
Property 63017 photo 42
Property 63017 photo 43
Property 63017 photo 44

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 170 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 450 000 € 2250 €/m²
  • کد شی 9748
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 7300 m
فروش
790 000 € 2925 €/m²
  • کد شی 19879
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 21763
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 3676 €/m²
  • کد شی 23153
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 24926
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 32325
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
650 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 33117
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه