55 000 €
500 €/m²
Property 42947 photo 1
Property 42947 photo 2
Property 42947 photo 3
Property 42947 photo 4
Property 42947 photo 5
Property 42947 photo 6

Details

  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 20 km
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 110 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 866 €/m²
  • کد شی 26765
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
65 000 € 650 €/m²
  • کد شی 31189
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
50 000 € 35 000 € 636 €/m²
  • کد شی 34392
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
60 000 € 666 €/m²
  • کد شی 35068
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
65 000 € 955 €/m²
  • کد شی 38964
  • مربع متر 68 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
55 000 € 500 €/m²
  • کد شی 42947
  • مربع متر 110 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
48 000 € 400 €/m²
  • کد شی 49935
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
60 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 50095
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
75 000 € 375 €/m²
  • کد شی 50193
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه