200 000 €
510 €/m²
Property 38572 photo 1
Property 38572 photo 2
Property 38572 photo 3
Property 38572 photo 4
Property 38572 photo 5
Property 38572 photo 6
Property 38572 photo 7

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 392 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 314 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
170 000 € 45 €/m²
  • کد شی 50162
  • مربع متر 3750 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
267 000 € 356 €/m²
  • کد شی 50514
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
290 000 € 207 €/m²
  • کد شی 65314
  • مربع متر 1395 m²
  • فاصله تا دریا 72 m
فروش
180 000 € 243 €/m²
  • کد شی 44617
  • مربع متر 740 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
250 000 € 34 €/m²
  • کد شی 65534
  • مربع متر 7200 m²
  • فاصله تا دریا 2800 m
Recommended فروش
235 000 € 52 €/m²
  • کد شی 65945
  • مربع متر 4460 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
269 000 € 371 €/m²
  • کد شی 39778
  • مربع متر 725 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
220 000 € 53 €/m²
  • کد شی 65420
  • مربع متر 4125 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
299 000 € 4 €/m²
  • کد شی 63201
  • مربع متر 70000 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m

اشتراک خبرنامه