فروش - اپارتمان 171 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
600 000 €
3509 €/m²
Property 41764 photo 1
Property 41764 photo 2
Property 41764 photo 3
Property 41764 photo 4
Property 41764 photo 5
Property 41764 photo 6
Property 41764 photo 7
Property 41764 photo 8
Property 41764 photo 9
Property 41764 photo 10
Property 41764 photo 11
Property 41764 photo 12
Property 41764 photo 13
Property 41764 photo 14
Property 41764 photo 15
Property 41764 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1972
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 171 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 34147
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 4656 €/m²
  • کد شی 34315
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 36714
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6896 €/m²
  • کد شی 36956
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 41930
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
525 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 44830
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه