150 000 €
1667 €/m²
Property 41135 photo 1
Property 41135 photo 2
Property 41135 photo 3
Property 41135 photo 4
Property 41135 photo 5
Property 41135 photo 6
Property 41135 photo 7
Property 41135 photo 8
Property 41135 photo 9
Property 41135 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1959
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 3272 €/m²
  • کد شی 58219
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
170 000 € 2698 €/m²
  • کد شی 59130
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2534 €/m²
  • کد شی 59325
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 3076 €/m²
  • کد شی 59390
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
200 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 59435
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
147 000 € 3266 €/m²
  • کد شی 60030
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
140 000 € 2295 €/m²
  • کد شی 60135
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
152 000 € 3304 €/m²
  • کد شی 60187
  • مربع متر 46 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 60192
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه