185 000 €
2342 €/m²
Property 6260 photo 1
Property 6260 photo 2
Property 6260 photo 3
Property 6260 photo 4
Property 6260 photo 5
Property 6260 photo 6
Property 6260 photo 7
Property 6260 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bedrooms: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 79 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, آشپزخانه . اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59610
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3513 €/m²
  • کد شی 59922
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 59923
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2967 €/m²
  • کد شی 59955
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60141
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5306 €/m²
  • کد شی 60145
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه