فروش - اپارتمان 47 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب چایداری
147 000 €
3128 €/m²
Property 56290 photo 1
Property 56290 photo 2
Property 56290 photo 3
Property 56290 photo 4
Property 56290 photo 5
Property 56290 photo 6
Property 56290 photo 7
Property 56290 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1997
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 47 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین سایبان, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 3272 €/m²
  • کد شی 22594
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1529 €/m²
  • کد شی 28736
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 34805
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
140 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 34845
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
175 000 € 3804 €/m²
  • کد شی 34846
  • مربع متر 46 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 34854
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
205 000 € 1952 €/m²
  • کد شی 34858
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
155 000 € 2214 €/m²
  • کد شی 34859
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2258 €/m²
  • کد شی 35583
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2785 €/m²
  • کد شی 35829
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه