فروش - اپارتمان 140 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 680 000 €
19143 €/m²
  • کد شی 41293
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 140 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 140 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 270 000 € 16449 €/m²
  • کد شی 41345
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16091 €/m²
  • کد شی 41347
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 730 000 € 16347 €/m²
  • کد شی 41349
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 16666 €/m²
  • کد شی 41350
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 16321 €/m²
  • کد شی 41352
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 770 000 € 16586 €/m²
  • کد شی 41353
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 16956 €/m²
  • کد شی 41354
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 16551 €/m²
  • کد شی 41356
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16766 €/m²
  • کد شی 41357
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه