فروش - اپارتمان 138 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 240 000 €
16232 €/m²
Property 41341 photo 1
Property 41341 photo 2
Property 41341 photo 3
  • کد شی 41341
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 138 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 13
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 138 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 13661 €/m²
  • کد شی 26180
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
2 400 000 € 14285 €/m²
  • کد شی 33894
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 8305 €/m²
  • کد شی 34233
  • مربع متر 301 m²
  • Rooms 3
فروش
2 245 980 € 6847 €/m²
  • کد شی 37331
  • مربع متر 328 m²
  • Rooms 5
فروش
2 090 000 € 16587 €/m²
  • کد شی 37610
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 13888 €/m²
  • کد شی 37781
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
2 020 700 € 8419 €/m²
  • کد شی 37852
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
2 785 000 € 10711 €/m²
  • کد شی 40392
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه