فروش - اپارتمان 174 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 880 000 €
16552 €/m²
Property 41356 photo 1
Property 41356 photo 2
Property 41356 photo 3
  • کد شی 41356
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 174 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 16
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 174 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 880 000 € 16551 €/m²
  • کد شی 41356
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16766 €/m²
  • کد شی 41357
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 920 000 € 16781 €/m²
  • کد شی 41360
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 17005 €/m²
  • کد شی 41361
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 960 000 € 17011 €/m²
  • کد شی 41364
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 17245 €/m²
  • کد شی 41365
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 000 000 € 17241 €/m²
  • کد شی 41368
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه