فروش - اپارتمان 235 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 600 000 €
11064 €/m²
Property 44807 photo 1
  • کد شی 44807
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 235 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2020
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 235 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 680 000 € 19142 €/m²
  • کد شی 41293
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 590 000 € 17342 €/m²
  • کد شی 41295
  • مربع متر 207 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 19857 €/m²
  • کد شی 41296
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 41298
  • مربع متر 139 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 620 000 € 15688 €/m²
  • کد شی 41337
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه