فروش - اپارتمان 110 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
390 000 € 331 500 €
3014 €/m²
Property 41639 photo 1
Property 41639 photo 2
Property 41639 photo 3
Property 41639 photo 4
Property 41639 photo 5
Property 41639 photo 6
Property 41639 photo 7
Property 41639 photo 8
Property 41639 photo 9
Property 41639 photo 10
Property 41639 photo 11
Property 41639 photo 12
Property 41639 photo 13
Property 41639 photo 14
Property 41639 photo 15
Property 41639 photo 16
Property 41639 photo 17
Property 41639 photo 18
  • کد شی 41639
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 110 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
380 000 € 3518 €/m²
  • کد شی 52358
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
362 320 € 3517 €/m²
  • کد شی 52434
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
373 680 € 3460 €/m²
  • کد شی 52435
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 52543
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 2730 €/m²
  • کد شی 52956
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 55941
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
374 000 € 3309 €/m²
  • کد شی 56084
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3
فروش
498 780 € 3416 €/m²
  • کد شی 56121
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه