فروش - اپارتمان 132 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
385 000 €
2917 €/m²
Property 52072 photo 1
Property 52072 photo 2
Property 52072 photo 3
Property 52072 photo 4
Property 52072 photo 5
Property 52072 photo 6
Property 52072 photo 7
Property 52072 photo 8
Property 52072 photo 9
Property 52072 photo 10
Property 52072 photo 11
Property 52072 photo 12
Property 52072 photo 13
Property 52072 photo 14
Property 52072 photo 15
  • کد شی 52072
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 132 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • طبقه: طبقه 1
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4300 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 132 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 44950
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
475 000 € 3492 €/m²
  • کد شی 44977
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
388 800 € 4800 €/m²
  • کد شی 45121
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 2
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 45123
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
426 300 € 4900 €/m²
  • کد شی 45126
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 2
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
355 000 € 4437 €/m²
  • کد شی 45572
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
460 000 € 3194 €/m²
  • کد شی 45818
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه