فروش - اپارتمان 199 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
355 000 €
1784 €/m²
Property 41974 photo 1
Property 41974 photo 2
Property 41974 photo 3
Property 41974 photo 4
Property 41974 photo 5
Property 41974 photo 6
Property 41974 photo 7
Property 41974 photo 8
  • کد شی 41974
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 199 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 199 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 26356
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
475 000 € 3861 €/m²
  • کد شی 33353
  • مربع متر 123 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
480 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 33723
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
490 000 € 5568 €/m²
  • کد شی 34202
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2
فروش
499 000 € 2901 €/m²
  • کد شی 35205
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 5
فروش
400 000 € 2139 €/m²
  • کد شی 36481
  • مربع متر 187 m²
  • Rooms 5
فروش
419 000 € 2909 €/m²
  • کد شی 36725
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
445 280 € 4240 €/m²
  • کد شی 37865
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 6779 €/m²
  • کد شی 37995
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه