فروش - اپارتمان 100 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
520 000 €
5200 €/m²
Property 50616 photo 1
Property 50616 photo 2
Property 50616 photo 3
Property 50616 photo 4
Property 50616 photo 5
Property 50616 photo 6
Property 50616 photo 7
Property 50616 photo 8
Property 50616 photo 9
Property 50616 photo 10
Property 50616 photo 11
Property 50616 photo 12
Property 50616 photo 13
  • کد شی 50616
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 100 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
560 000 € 6436 €/m²
  • کد شی 25956
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 26356
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
672 500 € 8406 €/m²
  • کد شی 29388
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
747 000 € 8300 €/m²
  • کد شی 29393
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
767 500 € 8527 €/m²
  • کد شی 29394
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3293 €/m²
  • کد شی 31658
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 6200 €/m²
  • کد شی 31988
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
750 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 31993
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 7558 €/m²
  • کد شی 32708
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه