فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
260 000 €
2889 €/m²
Property 42073 photo 1

Details

  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 1998
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 64940
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 64961
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65069
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 4014 €/m²
  • کد شی 65118
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه