فروش - زمین 18000 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
260 000 €
14 €/m²
Property 42081 photo 1
Property 42081 photo 2
Property 42081 photo 3
  • کد شی 42081
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 18000 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 9 km
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

توضیحات

برای فروش زمین 18000 متر مربع در لیماسول. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
369 600 € 400 €/m²
  • کد شی 23373
  • مربع متر 924 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
364 950 € 450 €/m²
  • کد شی 23393
  • مربع متر 811 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
358 000 € 400 €/m²
  • کد شی 23398
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
296 280 € 360 €/m²
  • کد شی 23399
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
270 000 € 409 €/m²
  • کد شی 26338
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
330 000 € 1284 €/m²
  • کد شی 27147
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
250 000 € 666 €/m²
  • کد شی 32169
  • مربع متر 375 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه