فروش - زمین 895 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
358 000 €
400 €/m²
Property 23398 photo 1
Property 23398 photo 2
  • کد شی 23398
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 895 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 895 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 268 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
440 000 € 696 €/m²
  • کد شی 26337
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
330 000 € 1284 €/m²
  • کد شی 27147
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 450 €/m²
  • کد شی 28899
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
300 000 €
  • کد شی 35277
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
400 000 €
  • کد شی 35278
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
500 000 € 20 €/m²
  • کد شی 38231
  • مربع متر 24500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
520 000 € 44 €/m²
  • کد شی 39811
  • مربع متر 11811 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m

اشتراک خبرنامه