فروش - ویلا 885 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
4 500 000 € 3 900 000 €
4407 €/m²
Property 42403 photo 1
Property 42403 photo 2
Property 42403 photo 3
Property 42403 photo 4
Property 42403 photo 5
Property 42403 photo 6
Property 42403 photo 7
Property 42403 photo 8
Property 42403 photo 9
Property 42403 photo 10
Property 42403 photo 11
Property 42403 photo 12
Property 42403 photo 13
Property 42403 photo 14
  • کد شی 42403
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 885 m²
  • مساحت زمین 911 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2017
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 885 متر مربع در لیماسول. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

تصویری

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه