460 000 €
3833 €/m²
Property 44105 photo 1
Property 44105 photo 2
Property 44105 photo 3
Property 44105 photo 4
Property 44105 photo 5
Property 44105 photo 6
Property 44105 photo 7
Property 44105 photo 8
Property 44105 photo 9
Property 44105 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1955
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4300 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 64140
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 64221
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4237 €/m²
  • کد شی 64296
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 5
فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64689
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
670 000 € 6320 €/m²
  • کد شی 64887
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 5723 €/m²
  • کد شی 64893
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه