450 000 € 390 000 €
7800 €/m²
Property 57261 photo 1
Property 57261 photo 2
Property 57261 photo 3
Property 57261 photo 4
Property 57261 photo 5
Property 57261 photo 6
Property 57261 photo 7
Property 57261 photo 8
Property 57261 photo 9
Property 57261 photo 10
Property 57261 photo 11
Property 57261 photo 12
Property 57261 photo 13
Property 57261 photo 14

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5600 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه