420 000 €
3818 €/m²
Property 59328 photo 1
Property 59328 photo 2
Property 59328 photo 3
Property 59328 photo 4
Property 59328 photo 5
Property 59328 photo 6
Property 59328 photo 7
Property 59328 photo 8
Property 59328 photo 9
Property 59328 photo 10
Property 59328 photo 11

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 119 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60364
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60365
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60366
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60367
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60368
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60369
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4293 €/m²
  • کد شی 60859
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 60992
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61483
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه