فروش - اپارتمان 152 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 450 000 € 2 000 000 €
13158 €/m²
Property 44730 photo 1
Property 44730 photo 2
Property 44730 photo 3
Property 44730 photo 4
Property 44730 photo 5
Property 44730 photo 6
Property 44730 photo 7
Property 44730 photo 8
Property 44730 photo 9
Property 44730 photo 10
Property 44730 photo 11
Property 44730 photo 12
Property 44730 photo 13
Property 44730 photo 14
Property 44730 photo 15
Property 44730 photo 16
Property 44730 photo 17
Property 44730 photo 18
  • کد شی 44730
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 152 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2021
  • فاصله از دریا: 40 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • کف گرم
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 152 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 680 000 € 19142 €/m²
  • کد شی 41293
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 19857 €/m²
  • کد شی 41296
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 41298
  • مربع متر 139 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 620 000 € 15688 €/m²
  • کد شی 41337
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 650 000 € 15868 €/m²
  • کد شی 41340
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 760 000 € 15862 €/m²
  • کد شی 41343
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 690 000 € 16107 €/m²
  • کد شی 41344
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16091 €/m²
  • کد شی 41347
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه