فروش - اپارتمان 641 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 500 000 €
3900 €/m²
Property 52451 photo 1
Property 52451 photo 2
Property 52451 photo 3
Property 52451 photo 4
Property 52451 photo 5
Property 52451 photo 6
Property 52451 photo 7
Property 52451 photo 8
  • کد شی 52451
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 641 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 641 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 920 000 € 16781 €/m²
  • کد شی 41360
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 17005 €/m²
  • کد شی 41361
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 960 000 € 17011 €/m²
  • کد شی 41364
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 17245 €/m²
  • کد شی 41365
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 000 000 € 17241 €/m²
  • کد شی 41368
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 500 000 € 9259 €/m²
  • کد شی 41625
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه