فروش - اپارتمان 150 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
525 000 €
3500 €/m²
Property 44830 photo 1
Property 44830 photo 2
Property 44830 photo 3
Property 44830 photo 4
Property 44830 photo 5
Property 44830 photo 6
Property 44830 photo 7
Property 44830 photo 8
Property 44830 photo 9
Property 44830 photo 10
Property 44830 photo 11
Property 44830 photo 12
Property 44830 photo 13
  • کد شی 44830
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 150 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 1972
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 840 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 150 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
780 000 € 6782 €/m²
  • کد شی 64890
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
705 000 € 5507 €/m²
  • کد شی 65052
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 65133
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 5478 €/m²
  • کد شی 65195
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
624 500 € 6643 €/m²
  • کد شی 65338
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
614 000 € 6395 €/m²
  • کد شی 65339
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
615 000 € 6988 €/m²
  • کد شی 65342
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
596 000 € 6850 €/m²
  • کد شی 65343
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
620 000 € 4133 €/m²
  • کد شی 65460
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
695 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65652
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه