فروش - اپارتمان 92 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
765 000 €
8315 €/m²
Property 58415 photo 1
Property 58415 photo 2

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 4450 €/m²
  • کد شی 62009
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 6717 €/m²
  • کد شی 62389
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 5
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه