500 000 € 480 000 €
5647 €/m²
Property 56249 photo 1
Property 56249 photo 2
Property 56249 photo 3
Property 56249 photo 4
Property 56249 photo 5
Property 56249 photo 6
Property 56249 photo 7
Property 56249 photo 8
Property 56249 photo 9
Property 56249 photo 10
Property 56249 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4491 €/m²
  • کد شی 65334
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
624 500 € 6643 €/m²
  • کد شی 65338
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
614 000 € 6395 €/m²
  • کد شی 65339
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
536 000 € 6536 €/m²
  • کد شی 65340
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
587 500 € 6994 €/m²
  • کد شی 65341
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
615 000 € 6988 €/m²
  • کد شی 65342
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
596 000 € 6850 €/m²
  • کد شی 65343
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه