فروش - اپارتمان 138 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال نئو Psychiko
300 000 €
2174 €/m²
Property 4653 photo 1
Property 4653 photo 2
Property 4653 photo 3
Property 4653 photo 4
Property 4653 photo 5
Property 4653 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1985
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 138 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی.

این آپارتمان در منطقه Neo Psychiko واقع شده است

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 4597 €/m²
  • کد شی 51317
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
248 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 51568
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 51778
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
400 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 52191
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4482 €/m²
  • کد شی 52456
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه