420 000 €
3387 €/m²
Property 66061 photo 1
Property 66061 photo 2
Property 66061 photo 3
Property 66061 photo 4
Property 66061 photo 5
Property 66061 photo 6
Property 66061 photo 7
Property 66061 photo 8
Property 66061 photo 9
Property 66061 photo 10
Property 66061 photo 11
Property 66061 photo 12
Property 66061 photo 13
Property 66061 photo 14
Property 66061 photo 15
Property 66061 photo 16
Property 66061 photo 17
Property 66061 photo 18
Property 66061 photo 19
Property 66061 photo 20
Property 66061 photo 21
Property 66061 photo 22

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1980
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 4850 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 124 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه