فروش - اپارتمان 113 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
250 000 €
2212 €/m²
Property 48775 photo 1
Property 48775 photo 2
Property 48775 photo 3
Property 48775 photo 4
Property 48775 photo 5
Property 48775 photo 6
Property 48775 photo 7
Property 48775 photo 8
Property 48775 photo 9
Property 48775 photo 10
Property 48775 photo 11
Property 48775 photo 12
Property 48775 photo 13
Property 48775 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 113 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 3785 €/m²
  • کد شی 36492
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 3591 €/m²
  • کد شی 36505
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 37784
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5
فروش
269 000 € 3202 €/m²
  • کد شی 38054
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه