فروخته

فروش - اپارتمان 102 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
340 000 €
3333 €/m²
Property 49106 photo 1
Property 49106 photo 2
Property 49106 photo 3
Property 49106 photo 4
Property 49106 photo 5
Property 49106 photo 6
Property 49106 photo 7
Property 49106 photo 8
Property 49106 photo 9
Property 49106 photo 10
Property 49106 photo 11
Property 49106 photo 12
Property 49106 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • کف گرم
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 102 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65765
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65768
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3762 €/m²
  • کد شی 65793
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
475 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 65939
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
485 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 66050
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه