360 000 €
1800 €/m²
Property 49270 photo 1
Property 49270 photo 2
Property 49270 photo 3
Property 49270 photo 4
Property 49270 photo 5
Property 49270 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 3910 €/m²
  • کد شی 42738
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 3658 €/m²
  • کد شی 60429
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 4841 €/m²
  • کد شی 63704
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2
فروش
305 000 € 6489 €/m²
  • کد شی 64722
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 64940
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 65304
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65306
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه