درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 862 m² در کرت
یونان
کرت
استان هراکلیون
500 000 €
580 €/m²
کد شی
50105
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
862 m²
منطقه
کرت
Location
استان هراکلیون (کرت)
Details
فاصله از دریا:
6000 m
فاصله از فرودگاه:
6 km
توضیحات
برای فروش زمین 862 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
600 000 €
500 000 €
71 €/m²
زمین 7000 m² کرت
کرت
کد شی
37410
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
3300 m
فروش
680 000 €
27 €/m²
زمین 25000 m² کرت
کرت
کد شی
26886
مربع متر
25000 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
650 000 €
50 €/m²
زمین 13000 m² کرت
کرت
کد شی
40469
مربع متر
13000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
500 000 €
15 €/m²
زمین 32500 m² کرت
کرت
کد شی
19868
مربع متر
32500 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
491 000 €
319 €/m²
زمین 1538 m² کرت
کرت
کد شی
10426
مربع متر
1538 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
450 000 €
35 €/m²
زمین 12520 m² کرت
کرت
کد شی
42919
مربع متر
12520 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
427 000 €
106 €/m²
زمین 4000 m² کرت
کرت
کد شی
47454
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
1400 m
فروش
747 000 €
114 €/m²
زمین 6500 m² کرت
کرت
کد شی
40405
مربع متر
6500 m²
فاصله تا دریا
175 m
فروش
413 000 €
160 €/m²
زمین 2580 m² کرت
کرت
کد شی
16554
مربع متر
2580 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
675 000 €
143 €/m²
زمین 4700 m² کرت
کرت
کد شی
11960
مربع متر
4700 m²
فاصله تا دریا
50 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the