فروش - اپارتمان 240 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
600 000 €
2500 €/m²
Property 50894 photo 1
Property 50894 photo 2
Property 50894 photo 3
Property 50894 photo 4
Property 50894 photo 5
Property 50894 photo 6
Property 50894 photo 7
Property 50894 photo 8
Property 50894 photo 9
Property 50894 photo 10
Property 50894 photo 11
Property 50894 photo 12
Property 50894 photo 13
Property 50894 photo 14
Property 50894 photo 15
Property 50894 photo 16
Property 50894 photo 17
Property 50894 photo 18
Property 50894 photo 19
Property 50894 photo 20
Property 50894 photo 21
Property 50894 photo 22
Property 50894 photo 23
Property 50894 photo 24
Property 50894 photo 25
  • کد شی 50894
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 240 m²
  • مساحت زمین 139 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 1967
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 240 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باغ.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
550 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 59703
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60364
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60365
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60366
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60367
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60368
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60369
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه