فروش - اپارتمان 83 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
248 000 €
2988 €/m²
Property 51568 photo 1
Property 51568 photo 2
Property 51568 photo 3
Property 51568 photo 4
Property 51568 photo 5
Property 51568 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
245 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 65438
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 65482
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 65578
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 1560 €/m²
  • کد شی 65593
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 1702 €/m²
  • کد شی 65594
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 4
فروش
208 000 € 2773 €/m²
  • کد شی 65595
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 2
فروش
297 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 65614
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 65643
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 5
فروش
255 000 € 4636 €/m²
  • کد شی 65689
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5510 €/m²
  • کد شی 65764
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه