فروش - اپارتمان 54 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
275 000 €
5093 €/m²
Property 51849 photo 1
Property 51849 photo 2
Property 51849 photo 3
Property 51849 photo 4
Property 51849 photo 5
Property 51849 photo 6
Property 51849 photo 7
Property 51849 photo 8
Property 51849 photo 9
Property 51849 photo 10
Property 51849 photo 11
Property 51849 photo 12
Property 51849 photo 13
Property 51849 photo 14
Property 51849 photo 15
Property 51849 photo 16
Property 51849 photo 17
Property 51849 photo 18
Property 51849 photo 19
Property 51849 photo 20
Property 51849 photo 21

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 54 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
305 000 € 3315 €/m²
  • کد شی 65813
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 5
فروش
250 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 65919
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 65944
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 66010
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 66012
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 6136 €/m²
  • کد شی 66013
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 66014
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3939 €/m²
  • کد شی 66015
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 4090 €/m²
  • کد شی 66016
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه