فروش - اپارتمان 163 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
480 000 €
2945 €/m²
Property 52060 photo 1
Property 52060 photo 2
Property 52060 photo 3
Property 52060 photo 4
Property 52060 photo 5
Property 52060 photo 6
Property 52060 photo 7
Property 52060 photo 8
  • کد شی 52060
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 163 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 1400 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 163 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
588 000 € 3607 €/m²
  • کد شی 39253
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 39670
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4312 €/m²
  • کد شی 39672
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 39751
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7333 €/m²
  • کد شی 40856
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 41266
  • مربع متر 88 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
430 000 € 5972 €/m²
  • کد شی 41273
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه