فروخته

فروش - اپارتمان 60 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
270 000 €
4500 €/m²
Property 52215 photo 1
Property 52215 photo 2
Property 52215 photo 3
Property 52215 photo 4
Property 52215 photo 5
Property 52215 photo 6
Property 52215 photo 7
Property 52215 photo 8
Property 52215 photo 9
  • کد شی 52215
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 60 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65252
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
295 000 € 4402 €/m²
  • کد شی 65303
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 4477 €/m²
  • کد شی 65304
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65306
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 65385
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 65578
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
297 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 65614
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 65643
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 5
فروش
385 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65765
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه