فروش - اپارتمان 183 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
725 000 €
3962 €/m²
Property 52248 photo 1
Property 52248 photo 2
Property 52248 photo 3
Property 52248 photo 4
Property 52248 photo 5
Property 52248 photo 6
Property 52248 photo 7
Property 52248 photo 8
Property 52248 photo 9
Property 52248 photo 10
Property 52248 photo 11
Property 52248 photo 12
Property 52248 photo 13
  • کد شی 52248
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 183 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 5
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 183 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3282 €/m²
  • کد شی 45573
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 45694
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
665 500 € 3759 €/m²
  • کد شی 45725
  • مربع متر 177 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه