فروش - اپارتمان 100 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
620 000 € 580 000 €
5800 €/m²
Property 41713 photo 1
Property 41713 photo 2
Property 41713 photo 3
Property 41713 photo 4
Property 41713 photo 5
Property 41713 photo 6
Property 41713 photo 7
Property 41713 photo 8
Property 41713 photo 9
Property 41713 photo 10
Property 41713 photo 11
Property 41713 photo 12
Property 41713 photo 13
Property 41713 photo 14
Property 41713 photo 15
Property 41713 photo 16
Property 41713 photo 17
Property 41713 photo 18
Property 41713 photo 19
Property 41713 photo 20
Property 41713 photo 21
Property 41713 photo 22
Property 41713 photo 23
Property 41713 photo 24
Property 41713 photo 25
  • کد شی 41713
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 100 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 5084 €/m²
  • کد شی 44286
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 44287
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4297 €/m²
  • کد شی 44293
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7024 €/m²
  • کد شی 44952
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 11250 €/m²
  • کد شی 44955
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه