فروش - اپارتمان 73 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
225 000 €
3082 €/m²
Property 52255 photo 1
Property 52255 photo 2
Property 52255 photo 3
Property 52255 photo 4
Property 52255 photo 5
Property 52255 photo 6
Property 52255 photo 7
Property 52255 photo 8
Property 52255 photo 9
Property 52255 photo 10
Property 52255 photo 11
Property 52255 photo 12
  • کد شی 52255
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 73 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 73 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 55907
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 3734 €/m²
  • کد شی 56970
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 5818 €/m²
  • کد شی 59634
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 3662 €/m²
  • کد شی 59800
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 59830
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه