فروش - اپارتمان 183 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 500 000 €
13661 €/m²
Property 26180 photo 1
Property 26180 photo 2
Property 26180 photo 3
Property 26180 photo 4
Property 26180 photo 5
Property 26180 photo 6
Property 26180 photo 7
Property 26180 photo 8
Property 26180 photo 9
Property 26180 photo 10
Property 26180 photo 11
Property 26180 photo 12
Property 26180 photo 13
Property 26180 photo 14
Property 26180 photo 15
Property 26180 photo 16
Property 26180 photo 17
Property 26180 photo 18
Property 26180 photo 19
Property 26180 photo 20
  • کد شی 26180
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 183 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 183 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 880 000 € 16551 €/m²
  • کد شی 41356
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16766 €/m²
  • کد شی 41357
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 920 000 € 16781 €/m²
  • کد شی 41360
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 17005 €/m²
  • کد شی 41361
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 960 000 € 17011 €/m²
  • کد شی 41364
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 17245 €/m²
  • کد شی 41365
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه