فروش - اپارتمان 58 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
260 000 €
4483 €/m²
Property 52456 photo 1
Property 52456 photo 2
Property 52456 photo 3
Property 52456 photo 4
Property 52456 photo 5
Property 52456 photo 6
Property 52456 photo 7
Property 52456 photo 8
Property 52456 photo 9
Property 52456 photo 10
Property 52456 photo 11
Property 52456 photo 12
Property 52456 photo 13
Property 52456 photo 14
Property 52456 photo 15
Property 52456 photo 16
Property 52456 photo 17
Property 52456 photo 18
  • کد شی 52456
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 58 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 1978
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 3200 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 58 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باغ.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
240 000 € 3116 €/m²
  • کد شی 56605
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه